Hakkımızda

Hakkımızda

Sağlıklı ve dengeli bir yaşamın en önemli unsurlarından biri de beslenmedir. Biz de bundan yola çıkarak, sağlıklı yaşama önem veren tüketicilere, ürünlerimizi en saf, en faydalı ve en taze hali ile ulaştırmayı amaçladık. Oldukça eskiye dayanan üç kuşaklık tarım tecrübemizi üretim ile birleştirmek amacıyla 2016 yılında BAYSAL TOHUMCULUK GIDA HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ni kurduk. Ürettiğimiz çeşitli yağ ve sirkeleri BAYVİTAL markası ile piyasa sunmaktayız. Konya’da kendi tarlalarımızda uzun yıllardır sürdürdüğümüz çiftçiliğin verdiği güçle, tüm ürünlerimizin hammaddelerini kendimiz yetiştirmekteyiz.

Ürünlerin ekiminden, ambalajlanıp sizlere ulaşmasına kadar üretimin her aşamasında bulunmanın verdiği güvenle ürünlerimizi sunmaktayız.
Ürünlerimizin çevreye dost cam şişe ve kavanozlarla sunulması, üretimimize destek girdilerin yine bizler gibi çiftçiler ve yerli üreticilerden doğrudan tedarik edilmesi prensibimizdir.
Ülkemizin doğal kaynaklarını en verimli ve sürdürülebilir şekli ile kullanmak, verimli toprakların şifasını en uygun yöntemlerle sizlere ulaştırmak amacındayız.
Sağlıklı ve dengeli bir yaşamın sadece beslenme ve gıda destekleri ile değil, egzersiz ve huzurlu bir ruh hali ile bütün olduğunu bilir, ürünlerimizi bu bütünlüğe katkı sağlaması niyetiyle üretiriz.
Hakkımızda